Pokaż wyprawę ze swojej perspektywy – zostań korespondentem!
, / 559 0

Pokaż wyprawę ze swojej perspektywy – zostań korespondentem!

SHARE
Pokaż wyprawę ze swojej perspektywy – zostań korespondentem!

 

Poszukujemy młodych korespondentów zlotu. Pokaż nam wyprawę z Twojego punktu widzenia!

Młodzi, zdolni, z dziennikarskim zacięciem – jeżeli piszesz poprawnie po polsku, łapiesz całkiem zgrabne kadry albo marzysz, by pojawić się w internetowej telewizji harcerskiej, wpadnij do Centrum Prasowego w Miasteczku Skautowym w San Antonio!

Czekamy na Ciebie z czterema programami korespondentów – możesz zostać specjalnym korespondentem gazety zlotowej #MC2014, zlotowym fotografem albo terenowym reporterem telewizji internetowej ZHP360 – wystarczy, że przyniesiesz nam wypracowane przez siebie materiały.

Wypromuj swój hufiec i swoje środowisko, nabądź zawodowego doświadczenia i zobacz swoje nazwisko na materiałach wyprodukowanych podczas wyprawy „Uniamo le generazioni/Łączymy pokolenia”. A jeśli Ci się spodoba i zechcesz nawiązać z nami stałą współpracę przy promowaniu Związku Harcerstwa Polskiego – może zostaniesz z nami na dłużej? Jeśli się sprawdzisz, być może czeka Cię długa droga rozwoju w Wydziale Komunikacji i Promocji GK ZHP.

Dowiedz się więcej w zakładce „Ty informuj” na stronie mc2014.zhp.pl i dopilnuj, aby Twoje nazwisko znalazło się w programie korespondentów. A jeżeli masz pytania – napisz na rzecznik@zhp.pl

Do zobaczenia w Centrum Prasowym!

 

PASSWORD RESET

LOG IN