Oprowiantowuje nas Makro
, / 620 0

Oprowiantowuje nas Makro

SHARE
Oprowiantowuje nas Makro

Zapewnienie uczestnikom prowiantu wysokiej jakości jest ważnym wyzwaniem. Dlatego tę misję powierzyliśmy najlepszym. Makro Cash and Carry Polska S.A. przygotowuje pakiety żywnościowe pogrupowane na poszczególne dni podróży. W ten proces zaangażowani są pracownicy 19 hal Makro w całym kraju – w wyprawie uczestniczą przecież harcerze ze wszystkich regionów kraju.

ODBIERANIE PAKIETÓW ŻYWNOŚCIOWYCH Z MAKRO:

  • Pakiety należy odebrać dzień przed bądź bezpośrednio w dniu odjazdu (jeżeli jest to możliwe). Związane jest to z tym, że wtedy w paczkach znajdować się będzie najświeższe pieczywo.
  • Każda delegacja odbierająca pakiety żywnościowe musi posiadać skan upoważnienia, podpisanego przez komendanta wyprawy (rozsyłane na Wasze adresy) oraz dokument potwierdzający tożsamość.
  • By odebrać pakiet należy zgłosić się do punktu informacyjnego w Hali Makro i poprosić osobę, która odpowiedzialna jest za przygotowanie pakietu dla Związku Harcerstwa Polskiego. Ta osoba wyda Ci odpowiednią paczkę.

NAJWAŻNIEJSZE RZECZY DOTYCZĄCE WYŻYWIENIA:

  • Każdy uczestnik zabiera prowiant na drogę (kanapki i napoje) na podroż w dniu wyjazdu.
  • Pierwszy posiłek spożywany z produktów, które znajdują się w pakietach przewidziany jest od śniadania w Wenecji 15 maja;
  • Wyruszając na zwiedzenie (Wenecja/Rzym) należy nie zapomnieć by zabrać pakiety przygotowane na lunch;
  • W każdym pakiecie znajdują się także artykuły przydatne do przygotowania posiłków (np. widelce, serwetki, torebki). Pamiętaj by dobrze rozdysponować wszystkie rzeczy, tak by starczyło na każdy posiłek. Pakiet zawiera również obrus. Jeżeli zatrzymacie się na postój z posiłkiem, warto wykorzystać obrus do nakrycia stołu na parkingu, czy też rozłożenia na łące.
  • Warto zabrać ze sobą normalne noże, tak by łatwiej przygotowywało się posiłki.
  • Pamiętaj by miejsce, w którym jecie posiłek zostawić czyste (worki oraz ręczniki papierowe są w pakiecie).

 

PASSWORD RESET

LOG IN