Uczestnicy
, / 1840 0

Uczestnicy

SHARE
Uczestnicy

Założeniem wyprawy było otwarcie jej na wszystkie środowiska, umożliwienie jak największej liczbie osób wyjechania na patriotyczne uroczystości i poznanie włoskiej ziemi. Mamy nadzieję, że to marzenie się spełniło.

W ciągu kilku tygodni błyskawicznie zapełniły się wszystkie miejsca i oto mamy – kompletną listą niemal 1400 harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy w maju wyjadą, by upamiętnić żołnierzy walczących w bitwie o Monte Cassino.

Podstawowym warunkiem było zebranie 11 osobowej reprezentacji z tego samego hufca. Udało nam się zebrać 108 takich patroli z 16 reprezentacji chorągwianych. W każdym z nich znajduje się przeszkolony ratownik.

W efekcie w długą drogę wyruszy 29 autokarów wiozących ok. 1400 harcerzy, w tym 300 osobową służbę – m.in. Drużynę Reprezentacyjną ZHP, Orkiestrę ZHP z Żurawicy, obsługę rajdu Honker czy ekipę telewizyjną ZHP360.

Jeżeli nie bierzesz udziału w wyprawie możesz poczuć się, jakbyś w niej uczestniczył – w odpowiednich godzinach włącz www.youtube.com/zhp360 – przygotowaliśmy dla Was programy i transmisje, dzięki którym będziesz częścią tych wydarzeń!

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

PASSWORD RESET

LOG IN