Z kamerą na zlocie
, / 1484 0

Z kamerą na zlocie

SHARE
Z kamerą na zlocie

ZHP 360 to jedyna na świecie skautowa telewizja. Nasze materiały oglądały tysiące ludzi, jesteśmy prekursorem medialnej nowoczesności w całym skautowym świecie. Najważniejsze wydarzenia w ZHP – zjazdy, gala Niezwyczajni, rozmaite koncerty czy ogólnopolskie imprezy stają się dzięki ZHP360 bliżej Was – teraz możecie, siedząc we własnym fotelu, z kubkiem herbaty w ręce, brać w nich wszystkich udział!

Będziemy też na zlocie w Montecassino! To nie pierwsza i nie ostatnia relacja na żywo z zagranicy. Jednak oprócz transmisji, na kanale www.youtube.com/zhp360 będzie można obejrzeć programy publicystyczne – „Dzień Dobry Cassino!” i „Studio Museo Historiale”.

Zostań częścią nas! Nagraj filmik prezentujący Was na zlocie – uchwyć prawdziwą radość, harcerskie braterstwo czy moment zadumy. Sceneria wspaniałych Włoch na pewno zainspiruje Cię do zapierających dech w piersiach scen!

Nakręć swój filmik telefonem albo ręczną kamerą. Przyjdź do Centrum Prasowego z dowolnym nośnikiem i zostaw dla nas. A po powrocie do Polski ciesz się swoim materiałem w ZHP360!

Proste? Do dzieła!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

PASSWORD RESET

LOG IN