Miasteczko Skautowe
, / 954 0

Miasteczko Skautowe

SHARE

W Miasteczku Skautowym na Montecassino codziennie krzyżować się będą drogi wszystkich uczestników wyprawy.


Miasteczko Skautowe to duży zielony teren u podnóża klasztoru oraz zaplecze logistyczne w sąsiadującym z nim Casa San Antonio. Możemy z niego korzystać dzięki uprzejmości Opactwa – dbajmy więc o niego. W miasteczku znajduje się wiele ważnych miejsc:

Stella/Gwiazda
Piktogramy_MC_x1_SMALL-01To duży namiot, gdzie możesz odpocząć i schronić się przed ewentualnym deszczem. Tutaj też będą odbywać się spotkania zastępowych.

 

Prato/Błonia
Piktogramy_MC_x1_SMALL-02Zielone błonia zachęcają do odpoczynku na nich. Spokojnie możesz zjeść na nich lunch w słoneczny dzień i… wrzucić na luz 😉

 

Ufficio/Biuro

Piktogramy_MC_x1_SMALL-10Miejsce, gdzie możesz zadać wszystkie pytania. Bardzo prawdopodobne jest, że uzyskasz na nie odpowiedzi. W biurze wyprawy pracują instruktorzy odpowiedzialni za koordynację programu wyprawy, transportu, aprowizację, logistykę i finanse. Tutaj jest też zlokalizowany punkt rzeczy znalezionych.

Lunch Point
Piktogramy_MC_x1_SMALL-07
Z tego miejsca odbierzecie produkty potrzebne do przygotowania lunchu.

 

Ospedale da campo/Szpital polowy

Piktogramy_MC_x1_SMALL-06W punkcie medycznym czuwają nasi lekarze i ratownicy, gotowi  by udzielić Ci pomocy.

 

Fotobox

Piktogramy_MC_x1_SMALL-03Na pewno robisz masę zdjęć… W fotoboxie możesz je zgrać by podzielić się nimi z Twoimi znajomymi w Polsce.

 

Redazione #MC2014 /Redakcja #MC2014
Piktogramy_MC_x1_SMALL-04Dziennikarze #MC2014 są w centrum wydarzeń by zbierać informacje do nowego numeru gazety. Nie ważne, czy uczestniczysz w Programie Młodych Korespondentów, czy nie – zawsze możesz do nich zawitać i zaproponować ciekawy temat. A może sam coś napiszesz?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

PASSWORD RESET

LOG IN