Środa-czwartek (14-15 maja)
, / 1488 0

Środa-czwartek (14-15 maja)

SHARE
Środa-czwartek (14-15 maja)

Podróż przez całą Europę też jest przygodą!

W stronę Cassino z Polski wyrusza 21 autokarów z uczestnikami naszej wyprawy. W zależności od miasta, rozpoczęcie podróży następuje w różnych godzinach. Część z Was podróż rozpocznie już w nocy z wtorku na środę. Pierwszym etapem drogi do Cassino jest przejazd do południowej granicy Polski. W czwartek o świcie powinniście być już we Włoszech.

Generalnie, w czwartek rano Wasz autokar będzie musiał zatrzymać się na wymaganą przepisami transportowymi przerwę. Ten czas zostanie przeznaczony na zwiedzanie jednego z włoskich miast na północy kraju.

Popołudnie spędzicie w podróży z północy na południe Półwyspu Apenińskiego. Wieczorem zajedziecie do Fiuggi (ok. 70 km poniżej Rzymu), gdzie znajdują się hotele turystyczne, w których będziemy mieszkać do niedzieli włącznie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

PASSWORD RESET

LOG IN