1 maja – spotkanie koordynatorów chorągwianych
, / 1048 0

1 maja – spotkanie koordynatorów chorągwianych

SHARE
1 maja – spotkanie koordynatorów chorągwianych

Dość intensywnie święto pracy spędzili koordynatory chorągwiani. 1 maja w Głównej Kwaterze ZHP odbyło się drugie spotkanie instruktorów odpowiedzialnych za wyprawę w chorągwiach ZHP z komendą wyprawy. Spotkaniu przewodniczył komendant wyprawy hm. Krzysztof Budziński – zastępca Naczelnika ZHP.

Bardzo dużo czasu poświęciliśmy na omówienie spraw związanych z logistyką podróży i aprowizacją uczestników. Wspólnie prześledziliśmy program wyprawy zwracając uwagę na jej najbardziej skomplikowane momenty.

Było to ostatnie spotkanie z koordynatorami chorągwianymi przed rozpoczęciem wyprawy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

PASSWORD RESET

LOG IN