Archive by Category "Za kulisami"

Za kulisami

,

Dalej pracujemy, chociaż pogoda się zmieniła. Filmik jeszcze z rana, żebyśmy sami mogli przypomnieć sobie ciepłe promienie słońca. Deszcz przegonił nas do Centrum Prasowego, kolarze Giro d’Italia już na mecie – kibicowaliśmy Polakom! Jutro spodziewamy się zatrzęsienia uczestników w Miasteczku Skautowym – wszystko gotowe, więc nie możemy się doczekać! 🙂

,

Kamera ZHP360 uchwyciła zlotowe służby przy budowie zlotu. Pogodę mamy wyśmienitą, uczestnicy powoli zjeżdżają się w okolice, obsługa wyścigu Giro d’Italia zapewnia dobrą muzykę! W wyśmienitych humorach szykujemy dla Was… wszystko 🙂 Od Miasteczka Skautowego, przez kolejne wydanie #Mc2014 po wieczorny program ZHP360. Zobaczcie kilka ujęć z San Antonio!

,

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem terenów otaczających opactwo – okoliczne wzgórza Cassino zapierają dech w piersiach i postawiają obietnice górskich wędrówek. W tych wspaniałych terenach już niedługo pojawi się prawie 1,5 tysiąca harcerzy! Odkryjcie z nami sekrety Montecassino – kilka z nich odsłaniamy przed Wami już dzisiaj!

,

Harcerskie służby z Sochaczewa od wczoraj rozstawiają Miasteczko Skautowe w San Antonio u podnóża opactwa na Montecassino. W miasteczku, będącym centralnym miejscem zlotu,  znajdzie się gwieździsty namiot, Centrum Prasowe, Biuro oraz redakcje #Mc2014  i ZHP360. Rozstawiają się również zlotowe media. Pod pięknym, włoskim słońcem, wśród urokliwych wzgórz – świadków historii sprzed 70 lat, od jutra do przyszłego wtorku trwać będzie wyprawa „Uniamo le generazioni/Łączymy pokolenia”. W wyprawie weźmie udział ok. 1400 harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego. Ponad 200 z nich to zlotowe służby, media i obsługa rajdu Honker. Od wczoraj trwa transfer 21 autokarów uczestników z Polski do Fiuggi, gdzie zostaną zakwaterowani.  

,

Podróż do Włoch rozpoczęła się już dla niektórych organizatorów wyprawy.

PASSWORD RESET

LOG IN