Archive by Category "Informacje organizacyjne"

Informacje organizacyjne

,

Napisz, o co chciałbyś zapytać świadka bitwy o Monte Cassino. Autorzy  najciekawszych pytań zostaną zaproszeni na wyjątkowe spotkanie harcerzy z kombatantami, które odbędzie się 17 maja o godz. 19 na terenie benedyktyńskiego Opactwa Monte Cassino. Autorzy najlepszych pytań, którzy nie biorą udziału w wyprawie otrzymają nagrody rzeczowe. Pytania wysyłajcie w wiadomości na fanpage ZHP (www.facebook.zhp.pl). Rozwiązanie konkursu w poniedziałek o godz. 17 na Facebooku ZHP! * konkurs wyłącznie dla członków ZHP

,

Już w środę 29 autokarów opuści Polskę i skieruje się ku granicom włoskim. Na drogach rozpoznawalne będą dzięki specjalnej identyfikacji wizualnej wyprawy MC2014 „Uniamo le generazioni/Łączymy pokolenia” – charakterystycznym trójkątom i makom. Już niedługo dotrą do Was przesyłki z materiałami do oklejenia autokaru. A jak zrobić to najlepiej zobaczycie już dziś w specjalnym materiale filmowym.

,

W środę 7 maja z Głównej Kwatery ZHP wyekspediowane zostały karty SIM do włoskich numerów telefonów, z których korzystać będą koordynatorzy autokarów.

,

Przez całą środę w Głównej Kwaterze ZHP trwało segregowanie, pakowanie i ekspediowanie wyprawek dla uczestników wyprawy. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy – harcerzy, którzy odpowiedzieli na nasz facebookowy apel. Dziękujemy za wsparcie! Jutro pakujemy dalej!

PASSWORD RESET

LOG IN