Archive by Category "Organizatorzy"

Organizatorzy

,

Harcerskie służby z Sochaczewa od wczoraj rozstawiają Miasteczko Skautowe w San Antonio u podnóża opactwa na Montecassino. W miasteczku, będącym centralnym miejscem zlotu,  znajdzie się gwieździsty namiot, Centrum Prasowe, Biuro oraz redakcje #Mc2014  i ZHP360. Rozstawiają się również zlotowe media. Pod pięknym, włoskim słońcem, wśród urokliwych wzgórz – świadków historii sprzed 70 lat, od jutra do przyszłego wtorku trwać będzie wyprawa „Uniamo le generazioni/Łączymy pokolenia”. W wyprawie weźmie udział ok. 1400 harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego. Ponad 200 z nich to zlotowe służby, media i obsługa rajdu Honker. Od wczoraj trwa transfer 21 autokarów uczestników z Polski do Fiuggi, gdzie zostaną zakwaterowani.  

,

Napisz, o co chciałbyś zapytać świadka bitwy o Monte Cassino. Autorzy  najciekawszych pytań zostaną zaproszeni na wyjątkowe spotkanie harcerzy z kombatantami, które odbędzie się 17 maja o godz. 19 na terenie benedyktyńskiego Opactwa Monte Cassino. Autorzy najlepszych pytań, którzy nie biorą udziału w wyprawie otrzymają nagrody rzeczowe. Pytania wysyłajcie w wiadomości na fanpage ZHP (www.facebook.zhp.pl). Rozwiązanie konkursu w poniedziałek o godz. 17 na Facebooku ZHP! * konkurs wyłącznie dla członków ZHP

,

Już w środę 29 autokarów opuści Polskę i skieruje się ku granicom włoskim. Na drogach rozpoznawalne będą dzięki specjalnej identyfikacji wizualnej wyprawy MC2014 „Uniamo le generazioni/Łączymy pokolenia” – charakterystycznym trójkątom i makom. Już niedługo dotrą do Was przesyłki z materiałami do oklejenia autokaru. A jak zrobić to najlepiej zobaczycie już dziś w specjalnym materiale filmowym.

,

W środę 7 maja z Głównej Kwatery ZHP wyekspediowane zostały karty SIM do włoskich numerów telefonów, z których korzystać będą koordynatorzy autokarów.

,

Przez całą środę w Głównej Kwaterze ZHP trwało segregowanie, pakowanie i ekspediowanie wyprawek dla uczestników wyprawy. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy – harcerzy, którzy odpowiedzieli na nasz facebookowy apel. Dziękujemy za wsparcie! Jutro pakujemy dalej!

,

Komenda wyprawy hm. Krzysztof Budziński – komendant hm. Karol Gzyl hm. Dorota Kołakowska Biuro wyprawy phm. Wiktoria Drozd – szef biura hm. Izabela Stach phm. Stanisław Matysiak Kamil Bukalski Logistyka/San Antonio hm. Krzysztof Wasilewski – szef logistyki hm. Adam Gacek Grzegorz Furmankiewicz Wojciech Kocoń Rajd Honker hm. Zbigniew Zięba Drużyna reprezentacyjna ZHP hm. Michał Ludkiewicz Operacje transportowe phm. Marceli Ratajczak Paweł Barwikowski Aprowizacja i zakwaterowanie uczestników phm. Katarzyna Roguszewska Anna Zalewska Lekarze i służba medyczna hm. Agnieszka Kalińska-Brzuska Magdalena Szkiłłądź-Skiba Justyna Klimkiewicz hm. Stanisław Nowak Centrum Prasowe i Nadawcze hm. Karol Gzyl – producent phm. Aleksandra Tasz – redaktor naczelny #MC2014 pwd. Monika Bajkowska – kierownik produkcji ZHP360 Sonia Kurek Sonia …

PASSWORD RESET

LOG IN